Ритуальна компанія «Сяйво»

Компанія «Сяйво» почала свій шлях в бізнесі з надання ритуальних послуг ще з далекого 20001-го року. На сьогоднішній день ми є лідерами на ринку України. Для забезпечення повного комплексу ритуальних послуг ми відкрили власне виробництво:

Це дозволяє нам не залежати від постачальників і бути впевненими в якості своєї продукції. Також для цього наше ритуальне агентство організувало свій власний автопарк ритуального транспорту:

 • катафалки;
 • легкові автомобілі;
 • мікроавтобуси;
 • автобуси.

Ми здатні підібрати необхідну кількість автомобілів для супроводу траурної церемонії будь якого класу. Також фахівці, що входять в штат нашого ритуального агентства виконують весь необхідний спектр робіт по санітарній дезінфекційній обробці приміщень.

Наша компанія працює в наступних напрямках:

 • здійснює безкоштовні консультації близьких;
 • виконує транспортування тіла покійного в холодильну камеру для збереження його до моменту прощання;
 • оформляє всі документи (свідоцтво про смерть, документи на оформлення матеріальної допомоги та іншу необхідну в цей сумний момент документацію).

У важкий для родичів і близьких момент наші фахівці позбавлять від рутинної паперової тяганини і займуться оформленням:

 • кремації (колумбарію);
 • місця на кладовищі;
 • під поховання на кладовищі;
 • митної документації для транспортування вантажу 200 (авіаперевезення, ж / д дорога, морський транспорт, автомобільна перевезення).

Обговоривши з родичами і близькими деталі проведення та організації похоронної церемонії, наша компанія забезпечить для супроводу процесії необхідну кількість персоналу – церемоніймейстер, ритуальні агенти. Кількість працівників безпосередньо залежить від масштабів процесії і кількості людей, що прийдуть попрощатися з покійним.

Вся ритуальна атрибутика, включаючи тканини (драпірування) для декору місця прощання з покійним і місця поховання також надається безпосередньо в нашому ритуальному агентстві. На всіх етапах підготовки до похоронної церемонії наші ритуальні агенти керуються в першу чергу побажаннями родичів і їх віросповіданням.

Професійна підготовка наших співробітників дозволяє правильно і з дотриманням всіх канонів в незалежності від того, до якої саме конфесії належав покійний, організувати церемонію поховання. Цих самих канонів ми дотримуємося по відношенню до організації поминальних обідів, так як меню на православні і католицькі поминки має певні відмінності.

За роки успішної роботи ми заробили репутацію надійного і солідного ритуального агентства. При цьому, ми пам’ятаємо, що рівень достатку наших співгромадян не однаковий. Тому пропонуємо як бюджетний варіант організації похорону та поминок, так і похорони класу VIP.

© 2000 - 2021. "Сяйво" - Ритуальний дім. Ритуальні послуги Київ. Похоронне бюро.

Викликати агента
×
Зворотній дзвінок
×
VIP похорон
×
Поховання. Економ
×
Поховання. Стандарт
×
Поховання. Стандарт +
×
Кремація. Економ
×
Поховання. VIP
×
Кремація. Стандарт
×
Кремація. Стандарт +
×
Кремація. VIP
×