Поминальні обіди

Традиційно у наших співвітчизників поминальні обіди є невід’ємним етапом завершення похорону. Співробітники нашого похоронного агентства допоможуть провести захід на найвищому рівні. Незважаючи на гадану простоту організації – проведення поминок передбачає обов’язкове врахування численних нюансів, порушення яких здатне викликати неприємні емоції, яких на такій церемонії як похорон рідних чи близьких і так достатньо.

Наприклад, орендуючи частину кафе для поминок, надзвичайно важливо заздалегідь уточнити, чи не планується в тому ж залі проведення іншого урочистого заходу. Навряд чи Вам сподобатися згадувати покійного і слухати за сусідніми столами радісні тости на честь чийогось Дня народження. Крім цього важливими є і такі деталі як:

  • складання меню;
  • оформлення залу;
  • транспортна розв’язка;
  • поминальні промови.

Кожен з пунктів, які включає проведення поминальних обідів, має свої відмінні риси, які безпосередньо залежать від:

  • Запланованої кількості осіб;
  • Наявності у гостей особистих автомобілів;
  • Фінансові вкладення.

Крім цього при складанні меню важливо брати до уваги релігійні традиції, які за життя вітав покійний. Наприклад, організація поминок на православних похоронах передбачає обов’язкову наявність на столі куті, скоромних млинців і киселю. Релігійні традиції інших конфесій дещо відрізняються і тому, помилки неприпустимі.

Співробітники нашого похоронного агентства обізнані про особливості організації поминальних столів різних релігій і тому забезпечать проведення поминок на вищому рівні. Крім цього, якщо частина гостей буде після поминального обіду добиратися додому громадським транспортом, поминальне кафе буде підібрано в місцевості з гарною транспортною розв’язкою.

Звернення в наше похоронне бюро позбавить Вас від зайвих турбот, пов’язаних з проведенням поминок і надасть можливість попрощатися з покійним і пом’янути його пам’ять в спокійній обстановці.

© 2000 - 2021. "Сяйво" - Ритуальний дім. Ритуальні послуги Київ. Похоронне бюро.

Викликати агента
×
Зворотній дзвінок
×
VIP похорон
×
Поховання. Економ
×
Поховання. Стандарт
×
Поховання. Стандарт +
×
Кремація. Економ
×
Поховання. VIP
×
Кремація. Стандарт
×
Кремація. Стандарт +
×
Кремація. VIP
×