Православні і католицькі похорони

Релігійні вірування і традиції займають вагоме місце в нашому житті. Однак, стикаючись віч-на-віч зі смертю і необхідністю гідно провести близьку людини в останню путь, багато хто може розгубитися. До всього іншого, далеко не всім точно відомо як правильно провести православні похорони, а порушувати традиції не хочеться ні за яких обставин. Тут і прийдуть на допомогу послуги співробітників нашого похоронного бюро. Ритуальні агенти, які пройшли спеціальне навчання не дозволять Вам упустити жодної дрібниці.

Траурні заходи православних християн мають численні особливості в:

  • обмиванні покійного;
  • вбранні тіла;
  • похоронної атрибутики у труні;
  • укладенні тіла в труну;
  • розташуванні труни по відношенню до ікон;
  • розташуванні похоронних атрибутів – савана, хреста і ікон, що знаходяться в труні.

Крім цього православна церемонія вибачення з покійним передбачає відспівування, читання панахиди та літії. Особливі вимоги і до поховання, днів, коли можна ховати покійного (православні канони не вітають поховання в неділю). Співробітники нашого похоронного агентства допоможуть підібрати всі необхідні атрибути і правильно організувати і провести православні похорони Київ.

Католицькі похорони мають свої особливості, дотримання яких надзвичайно важливо для родичів покійного. Для того щоб в скорботі і поспіху, розриваючись між оформленням необхідної документації та дотриманням традицій не упустити нехай дрібні, але при цьому не менш важливі деталі поховання, звертайтеся до ритуального агенту нашого похоронного бюро.

На відміну від православних традицій, у католиків покладається ховати покійних в одязі темних тонів а в труну не дає що ніяка атрибутика. Винятком може бути невелика особиста річ покійного. Неважливо і розташування труни з тілом на кладовищі в відповідно до сторін світу. Тут головне, щоб пам’ятник знаходився у головах покійного.

Наші співробітники організовують католицькі похорони Київ і, відповідно, поминки з урахуванням всіх Ваших побажань і релігійних вимог. Не відволікайтеся на рутинні справи і з гідністю проводжайте близьку людину в останню путь.

© 2000 - 2021. "Сяйво" - Ритуальний дім. Ритуальні послуги Київ. Похоронне бюро.

Викликати агента
×
Зворотній дзвінок
×
VIP похорон
×
Поховання. Економ
×
Поховання. Стандарт
×
Поховання. Стандарт +
×
Кремація. Економ
×
Поховання. VIP
×
Кремація. Стандарт
×
Кремація. Стандарт +
×
Кремація. VIP
×