Ритуальний транспорт

В той скорботний момент, коли з життя йде рідна і близька людина складно думати про сторонні речі і ритуальний транспорт тут не виняток. Наше ритуальне агентство візьме всі клопоти на себе і організовує необхідну кількість транспорту різного класу і призначення.

Всі автомобілі є власністю нашого ритуального бюро, тобто форс-мажорні обставини, на зразок затримки (запізнення) автомобіля або його недостатньої місткості абсолютно виключені. Управляється кожен автобус на похорон кваліфікованим водієм, що абсолютно виключає будь-які неприємності на дорозі.

Ритуальний агент нашої компанії не тільки допоможе замовити катафалк на похорон, але і підкаже який краще вибрати ритуальний автобус з урахуванням маршруту, кількості осіб і інших особливостей майбутньої церемонії.

З огляду на ту обставину, що труну з покійним в храм і на місце поховання перевозиться в спеціальному катафалку, який забезпечує місця лише для кількох супроводжуючих осіб, для перевезення інших, хто прийшов попрощатися з покійним людей знадобиться ритуальний автобус. У нашому ритуальному бюро є автомобілі різної місткості, і наш фахівець допоможе Вам підібрати необхідну марку автомобіля.

Автопарк ритуальних автомобілів

Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter
Chrysler
Cadillac
Lincoln
Mercedes w210

У деяких випадках катафалк замовити досить непросто і причиною цього стають супутні до поховання обставини. Наприклад, труну з тілом покійного необхідно перевезти в інше місто, а на вулиці стоїть літня спека.

У нас є спеціальні автомобілі для репатріації (так називається доставка труни з покійним) з сусіднього міста або регіону. Кожен з них обладнаний спеціальними системами кондиціонування для підтримки оптимального балансу температурного режиму.

Крім цього такий клас автомобілів з парку нашого похоронного бюро комплектується спеціальними протибактеріальними лампами. Також як і звичайні катафалки, вони обладнані висувним подіумом для завантаження і вивантаження труни і спеціальними фіксаторами для похоронних вінків.

Цілком логічно, що кожен похоронний автобус і катафалк позначений відповідними розпізнавальними знаками. Похоронний транспорт чистий і доглянутий, що забезпечує комфорт, кожному прийшов попрощатися з покійним людині.

Замовляючи ритуальний транспорт Київ в нашому ритуальному агентстві, Ви забезпечуєте гідний супровід похоронної процесії, комфорт і безпеку людей, які прийшли попрощатися з покійним.

© 2000 - 2021. "Сяйво" - Ритуальний дім. Ритуальні послуги Київ. Похоронне бюро.

Викликати агента
×
Зворотній дзвінок
×
VIP похорон
×
Поховання. Економ
×
Поховання. Стандарт
×
Поховання. Стандарт +
×
Кремація. Економ
×
Поховання. VIP
×
Кремація. Стандарт
×
Кремація. Стандарт +
×
Кремація. VIP
×