Кремація

Практика спалення тіла покійного прийшла до нас з незапам’ятних часів. Зараз вже складно стверджувати, що саме призвело до виникнення такої традиції. Можна відзначити лише те, що останнім часом спалення у спеціальних печах крематорія стає все більш поширеним і популярним.

Звичайно ж, причини, за якими родичі покійного вибирають саме такий аналог традиційного похорону різні. Одна категорія людей керується тим, що урна з прахом не займає стільки місця як труна з тілом покійного і, відповідно, для неї потрібно набагато менше місця, як на кладовищі, так і в колумбарії.

Інша категорія наших співвітчизників, яка серйозно дотримується збереження екологічного балансу планети, кремує своїх близьких, так як саме цей спосіб у всьому світі визнаний найбільш екологічним.

Третя категорія людей вибирає кремацію через те, що в такому випадку при подхороненні в могилу покійних родичів або в ячейку колумбарію не потрібно вичікувати передбаченого законодавством України часу.

Іноді спалення обґрунтовано релігійними переконаннями. Ну і в деяких випадках родичі діють виключно з фінансових міркувань. Кремація в цілому обійдеться значно дешевше традиційних похоронів.

Незалежно від того, чим саме керувалися Ви, співробітники нашого ритуального агентства допоможуть виконати процедуру на вищому рівні. При цьому ритуальний агент візьме на себе всі необхідні домовленості з співробітниками крематорію і оформлення супутньої документації, допоможе підібрати урну для праху покійного і організувати поховання.

Також, готуючись до кремації покійного, необхідно потурбуватись про труну для тіла. Він може бути і традиційною, як для звичайного похорону. Якщо бюджет не дозволяє вибирати дорогі варіанти, для кремації можна підібрати найдешевший, заощадивши, таким чином, гроші на урну.

Всі ці аспекти Вам вчасно пояснить співробітник нашого агентства і Ви, перебуваючи в засмученому стані, зможете уникнути прикрих помилок. Залежно від Ваших побажань Ви можете вибрати крематорій, в якому труну з тілом відправляється в піч в присутності близьких, що прийшли попрощатися з померлим, а можете і зовсім не бути присутніми при цій процедурі. В такому випадку урну винесуть після кремації співробітники крематорію.

Не багатьом відомо і те, що деякі з крематоріїв не зобов’язують забирати урну відразу ж після закінчення процедури. Тобто, при необхідності у Вас буде додатковий час на організацію похорону.

Всі ці та багато інші деталі процедури, які включає в себе кремація Київ можна обговорити з нашим ритуальним агентом в телефонному режимі або при особистій зустрічі.

© 2000 - 2021. "Сяйво" - Ритуальний дім. Ритуальні послуги Київ. Похоронне бюро.

Викликати агента
×
Зворотній дзвінок
×
VIP похорон
×
Поховання. Економ
×
Поховання. Стандарт
×
Поховання. Стандарт +
×
Кремація. Економ
×
Поховання. VIP
×
Кремація. Стандарт
×
Кремація. Стандарт +
×
Кремація. VIP
×