Похоронне бюро

Важка втрата, якою є смерть рідної або близької людини – це серйозний удар, який може надовго вибити з колії. Але, саме в цей момент, коли необхідно в найкоротші терміни вирішити численні організаційні питання, розгубленість недоречна, так як всі, пов’язані з похоронами проблеми вимагають негайного вирішення. Наше похоронне агентство візьме на себе організацію похорону і допоможе гідно провести близьку людину у її останній шлях.

Різниця релігій і обрядів передбачає відмінності у процедурі похорону. Але, в цілому комплекс заходів залишитися незмінним. Проте близьким, що знаходяться в горі і жалобі часом досить складно сконцентруватися і не забути про певний етап похоронного дійства. Це цілком зрозуміло, тому що тут рідними покійного керують в першу чергу емоції. У той же час при організації похоронного обряду необхідно враховувати численні аспекти. До них в першу чергу відносяться такі похоронні послуги як:

  • санітарна (при необхідності косметична) обробка тіла покійного;
  • вибір і підготовка місця поховання;
  • безпосередньо поховання.

Залежно від віросповідання чи сімейних традицій, можливо, знадобиться кремація. Крім основних перерахованих вище дій для організації гідного похорону необхідно вирішити і супутні питання, ними також займається похоронне бюро:

  • оформлення документів
  • виготовлення або придбання труни;
  • послуги з відспівування;
  • організація поминок;
  • забезпечення перевезення тіла;
  • доставка до місця поховання та поминок людей, що прийшли попрощатися з покійним.

Кожен з перерахованих вище пунктів може мати численні нюанси і відмінності. Всі вони залежать від уподобань родичів покійного але, незалежно від складності поставлених завдань з усіма ними успішно впораються співробітники нашого бюро похоронних послуг.

Безсумнівно, фахівці врахують всі побажання і вимоги родичів, починаючи від якості і кольору труни, кількості похоронних вінків і транспорту, що супроводжує процесію. У той же час, дії їх будуть ненав’язливими, вони не завадять в скорботі, і не будуть задавати зайвих питань.

Наша похоронна служба позиціонуватися діяти професійно і при цьому непомітно, не порушуючи особистий простір родичів і людей, які прийшли попрощатися з покійним. Для уточнення деталей організації похорону звертайтеся по вказаному телефону.

© 2000 - 2021. "Сяйво" - Ритуальний дім. Ритуальні послуги Київ. Похоронне бюро.

Викликати агента
×
Зворотній дзвінок
×
VIP похорон
×
Поховання. Економ
×
Поховання. Стандарт
×
Поховання. Стандарт +
×
Кремація. Економ
×
Поховання. VIP
×
Кремація. Стандарт
×
Кремація. Стандарт +
×
Кремація. VIP
×