VIP похорон

Прощаючись з близькою людиною, хочеться проводити її в останню путь по вищому розряду. Оптимальним варіантом для цього буде VIP похорон, який організовують співробітники нашого ритуального бюро. Ми заздалегідь обговорюємо всі деталі проведення церемонії і виконуємо всі найкращим чином.

Похорон такого класу від початку до кінця супроводжує спеціально навчений церемоніймейстер, який не тільки передбачить всі можливі ситуації, але і не допустить виникнення форс-мажорних обставин на жодному етапі церемонії.

У ці складні моменти, коли серце сумує про померлу близьку людину складно займатися рутинною оформленням документів. Всі турботи візьмуть на себе наші юристи, рівень їх компетенції дозволить оформити замість Вас всі необхідні для проведення церемонії похорону і поховання паперу.

Цілком природно, що ВІП похорон включає в себе і використання розкішної похоронної атрибутики – труна з дуба або червоного дерева, шовкові покривала і савани, авторські хрести з якісної деревини або урни з дорогих металів у разі кремації. У нашому похоронному бюро Ви однозначно зможете підібрати розкішні атрибути і підтвердити свою любов і повагу до людини, що пішла з життя.

Звичайно, VIP похорон Київ передбачає і шикарний кортеж автомобілів, що супроводжуватимуть процесію. Враховується клас авто і їх додаткове оформлення траурними стрічками. І катафалк, і автобуси, що доставляють людей, які прийшли попрощатися з покійним на цвинтар і в поминальний зал, будуть відповідати загальному рівню церемонії.

Якщо ВІП похорон Київ передбачає присутність особливо великої кількості людей, логісти нашого похоронного бюро заздалегідь розрахують всю інформацію і вживуть заходів щодо забезпечення комфорту кожного з них. При необхідності крім церемоніймейстера на похоронах може бути присутній цілий штат ритуальних агентів, що забезпечать порядок і комфорт під час проведення заходу.

Повний перелік послуг який наше похоронне агентство здатне забезпечити практично необмежений. Тут велику роль відіграють традиції сім’ї покійного і релігійні переконання. Одне можна сказати однозначно, ми зможемо вирішити всі організаційні та юридичні питання і забезпечити похоронну церемонію вищого класу.

© 2000 - 2021. "Сяйво" - Ритуальний дім. Ритуальні послуги Київ. Похоронне бюро.

Викликати агента
×
Зворотній дзвінок
×
VIP похорон
×
Поховання. Економ
×
Поховання. Стандарт
×
Поховання. Стандарт +
×
Кремація. Економ
×
Поховання. VIP
×
Кремація. Стандарт
×
Кремація. Стандарт +
×
Кремація. VIP
×